Natječaj za sudjelovanje na 3. Zagrebačkom festivalu crteža

Natječaj za sudjelovanje na 3. Zagrebačkom festivalu crteža

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika Zagreb poziva likovne umjetnike iz Zagreba i zagrebačke županije da se prijave za sudjelovanje na 3. Zagrebačkom festivalu crteža, koji će ove godine imati i temu festivala – ”Avantura”.

Originalni koncept ''Zagrebačkog festivala crteža'' u organizaciji HDLU Zagreb pokrenut je 2019. godine, sa ciljem da festival crteža postane kreativna platforma, koja će kroz ‘realnu’ i virtualnu izložbu crteža uz prateće kreativne radionice povezati umjetnike koji se izražavaju u mediju crteža i željeli bi sa kolegama razmjeniti svoja iskustva, te produbiti svoje crtačko umijeće. Kako je to izgledalo na 1. Zagrebačkom festivalu crteža 2019. godine, može se vidjeti ovdje, a fotoreportažu i prateću virtualnu izložbu sa 2. Zagrebačkog festivala crteža u 2020. godini pogledajte ovdje.

Prodaja slika Online

Tekstovi i fotografije na ovoj stranici vlasništvo su njihovih autora i nije dopušteno njihovo skidanje i upotreba bez odobrenja autora i bez navođenja linka stranice kao izvora.